Stavební a fasádní práce a rekonstrukce

Zateplení fasády, fasádní práce a jejich rekonstrukce

Dodáme vaší nemovitosti novou hodnotu. Provádíme veškeré fasádní práce. Dbáme nejen na design a „slušivost“ fasády, ale především na její precizní zpracování a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Zateplování fasády je proces, který náš tým zvládá do nejmenších detailů. Uvažujete o realizaci nové fasády? STEEL MONT UNI s.r.o. provádí zateplování fasád nejen v Brně, ale i po celém Jihomoravském kraji.

Každému zákazníkovi a jeho domu věnujeme individuální péči a fasádní práce provádíme na klíč. Nechte se inspirovat ukázkou naší práce a objednejte si naše služby ještě dnes. Vaše zakázka je pro nás vždy prioritou, proto nečekejte žádné průtahy a zdržování, ale profesionálně odvedenou fasádu, v co možná nejkratším možném termínu.

Autodoprava valníkem s Hydraulickou Rukou nebo kontejnerem

Zajišťujeme autodopravu v Brně. Specializujeme se na valníkovou autodopravu s dosahem HR na 12,8 m a kontejnerovou autodopravu (6 t). Valníky, vysokozdvižné vozíky i kontejnery účtujeme v hodinové sazbě. Stavební auto za příjemnou cenu, jistě během vašich prací, rádi využijete i vy.

TOP