Stavební a fasádní práce a rekonstrukce

Zvládáme kompletní stavební práce. Ovšem mezi naší specializaci rozhodně patří fasádní práce. Rekonstrukce a opravy, zateplení fasády, obklady nebo nátěry fasád realizujeme na klíč. Přání zákazníka probereme, nalezneme nejlepší řešení a následně zhotovíme.

Zateplení fasády, fasádní práce a jejich rekonstrukce

Dodáme vaší nemovitosti novou hodnotu. Provádíme veškeré fasádní práce. Dbáme nejen na design a „slušivost“ fasády, ale především na její precizní zpracování a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Zateplování fasády je proces, který náš tým zvládá do nejmenších detailů. Uvažujete o realizaci nové fasády? STEEL MONT UNI s.r.o. provádí zateplování fasád nejen v Brně, ale i po celém Jihomoravském kraji.

Projekční kancelář

Zajišťujeme komplexní vypracování projektové dokumentace od návrhu stavby, přes zpracování dokumentace pro územní a stavební řízení, realizaci staveb, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby pro kolaudační řízení. Naší předností jsou dlouhodobé zkušenosti s praktickou realizací navržených projektů, díky kterým jsme schopni optimalizovat návrh z pohledu následné realizace již v projektové fázi a zkrátit tak čas stavby, minimalizovat případné problémy a uspořit významné finanční prostředky typicky spojené s vícenáklady. Nejen v Brně a okolí.

TOP