Projekční kancelář

Projektová činnost ve výstavbě - pozemní stavby

Zajišťujeme komplexní vypracování projektové dokumentace od návrhu stavby, přes zpracování dokumentace pro územní a stavební řízení, realizaci staveb, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby pro kolaudační řízení. Naší předností jsou dlouhodobé zkušenosti s praktickou realizací navržených projektů, díky kterým jsme schopni optimalizovat návrh z pohledu následné realizace již v projektové fázi a zkrátit tak čas stavby, minimalizovat případné problémy a uspořit významné finanční prostředky typicky spojené s vícenáklady. Nejen v Brně a okolí.

Inženýrská činnost

Při plánování projektu a organizaci výběrových řízení. zlepšit pozici klientaV rámci projektové činnosti ve výstavbě naše firma nabízí kvalitní inženýrskou práci. Ta je rozdělena do určitých fází podle druhu samotné výstavby. Projektová činnost ve výstavbě a inženýrská činnost by měla v první řadě.

Stavba a projektování

Každá dobře a rychle postavená nemovitost je skvěle naplánována. Přesně to je důvod, proč existuje služba projektové činnosti ve výstavbě. Kvalitní projektová činnost ve výstavbě vždy významným způsobem sníží náklady a čas potřebný k realizaci stavby.

TOP