Jsme výhradním zástupcem předního výrobce lešení a bednění v Polsku společnost DELTA – BUD. Používáním produktů Delta-Bud se zaměřujete na kvalitu, bezpečnost a funkčnost.
Nabízíme čtyři lešení podle našich vlastních návrhů: Delta 70, Delta 65, Delta B70 a Delta 73, stejně jako modulární modulární lešení. Součástí návrhů je také modulární bezpečnostní systém UNIMAX určený k ochraně výšek, výkopů, zemních prací a odkrytých výtahových šachet.
Všechny systémy lešení zaručují jednoduchou, ale trvanlivou a spolehlivou montáž. Propojovací řešení, která jsou v nich použita, a základní předpisy splňují platné polské a evropské normy. Byly také navrženy pro rychlou demontáž, bezproblémovou přepravu a ergonomické skladování.

Tovární 1
643 00 Brno - Chrlice

Lešení

Fasádní lešení vyráběná naší společností jsou přizpůsobena normám a předpisům platným v Evropské unii. Provedení z polské oceli v polských závodech je síla a spolehlivost našich výrobků. Kontrola kvality v každé fázi výroby eliminuje výskyt chyb a zvyšuje kvalitu konečného produktu.

Bednění

Prodáváme střešní bednění založené na nosníkovém systému H20. Nejčastěji se používá pro výrobu železobetonových prvků, jako jsou stropy a pojiva. Lze jej také použít pro montáž prefabrikovaných stropů. K dispozici je i jiné systémové bednění - včetně stěnového a základového bednění.

Zabezpečení UNIMAX

Systém UNIMAX je určen pro dočasné práce na hranách budov, pro ploty a zemní práce, pro zajištění otvorů výtahových šachet a mnoha dalších míst, kde mohou být ohroženy životy lidí pracujících na okraji. Bezpečnostní systém odpovídá polským a evropským normám.

TOP