Pronájem lešení, bednění, mobilního oplocení, Projekční kancelář - STEEL MONT UNI, s.r.o.

Naše rodinná firma působí na českém trhu od roku 2008 jako fyzická osoba a v roce 2011 jsme změnili název a právní subjektivitu na spol. s r. o.

Tak jako každá stavba má svůj základní kámen, o nějž se opírá, tak i my budujeme naše služby na základních stavebních kamenech. A těmi jsou profesionalita, individuální přístup k zákazníkovi, dodržování dodacích termínů a špičkový technický stav nabízeného sortimentu.

Naše společnost je rozdělena na stavební a dopravní divizi. Individuální řešení a veškeré služby na klíč jsou pro nás stejně podstatné, jako dodržování profesionálního kodexu a plnění veškerých závazků.

Strana druhá prohlašuje, že je správcem osobních údajů podle čl. 4 bodu 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (tzv. GDPR). Veškeré informace o nakládání s osobními údaji strany první a jejích právech poskytla strana druhá straně první před podpisem této smlouvy, kdy tyto informace lze nalézt také na webových stránkách strany druhé http://smucz.cz/ v sekci Ochrana osobních údajů.

STEEL MONT UNI s.r.o

Stavební dvůr
Tovární 1
643 00 Brno - Chrlice
Česká republika
IČ: 292 65 916, DIČ CZ292 65 916

Zapsána Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 230765

E-mail

nemec@smucz.cz

Telefon

+420 775 627 597

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi. Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
TOP