PRONÁJEM LEŠENÍ

Lešení pro práce, stavby ve výškách, ideální pro fasádní práce. Zajišťujeme montáž i demontáž lešení a kompletní servis během stavby. Pravidelná údržba všech dílů lešenářské konstrukce. Bezkompromisně dodržujeme normy ČSN.

  • Pojízdné, hliníkové lešení Boss - alu věže slibují snadnou manipulaci i montáž, minimální kolísavost a všestrannost použití nejen venku, ale i v dílnách, skladech nebo halách.
  • Rámové, fasádní lešení Sprint – pevnost, stabilita a unikátní řešení příčníků, jsou hlavní přednosti rámového lešení, které s vámi zdolá i tu největší stavbu.
  • Plán stavby s vámi prozkoumáme a připravíme vám lešení přímo šité na míru.
  • Lešení v perfektním technickém stavu vám namontují specialisté.

Pojízdné, hliníkové lešení Boss

Mobilní věže BOSS z hliníkových slitin jsou ideální pomocnou konstrukcí všude tam, kde je třeba použít čisté věže pro lehké opravářské a montážní práce. Sortiment komponentů BOSS umožňuje velký výběr sestav, rozměrů a výšek pracovních podlah. Lze jej také využít k sestavě celých konstrukcí při řešení řady obtížných aplikací.

Rámové lešení SPRINT

SPRINT je dnes již osvědčenou novinkou z roku 1991 mezi světově rozšířenými rámovými lešeními. Moderní koncepce nového rámového lešení SGB založená na požadavcích zákazníků a analýze nedostatků dosavadních systémů přináší řadu výhod z hlediska rychlosti a jednoduchosti montáže, bezpečnosti práce a životnosti.

TOP